Fotbalmánie 2008
V neděli 25. května 2008 uspořádala společnost ASTRO CAPITAL ve spolupráci s ERPET sport centrem a pod záštitou Českého výboru pro UNICEF na pražském Smíchově dětský charitativní fotbalový turnaj Fotbalmánie 2008.

Celodenní akce měla dva základní cíle - pobavit v rámci sportovního dne děti a pomoci potřebným v dětských domovech.

Hlavním bodem programu byl dětský fotbalový turnaj, kterého se zúčastnilo osm fotbalových družstev hráčů do 10ti let. Po celodenním sportovním klání nakonec ve vyřazovacím turnaji první místo vybojoval klub SK Slavia a tím završil zlatý hattrick Slavie pro letošní rok.

V doplňkovém programu byly pro dětské hráče i návštěvníky z dětských domovů připraveny  atrakce pod patronací celebrit sportovního světa. Patrony jednotlivých sportovních disciplin byli např. fotbalista Lukáš Jarolím, hokejista David Červenka, basketbalisté USK Praha Michal Vocetka a Martin Šťastný,  golfista Zdeněk Jehlička. Děti si tak mohly po boku zkušených profesionálů vyzkoušet své dovednosti a vyhrát zajímavé ceny.V kulturní části programu děti mohly vidět Street Dance skupiny Squib, vystoupení iluzionisty Toma Gryfa, prezentaci Touch Rugby a vystoupení účastníka Superstar Romana Lasoty.

V rámci charity byl předán do rukou ředitelky Českého výboru pro UNICEF, paní Pavly Gomby, šek na 50.000 korun, zakladatelce sdružení La Sophia herečce a zpěvačce Yvetě Blanarovičové věcný dar od společnosti Siemens pro jejich nové sídlo a dětem z Klokánků dárky od jednotlivých partnerů akce.

Internetový magazín Best4man.cz byl mediálním partnerem celé akce a podílel se v rámci svého charitativního programu na předání jednotlivých darů.

Fotogalerie

Fotbalmánie 2015

Partneři

                         
Copyright (c) 2008-2024 - Fotbalmanie - Všechna práva vyhrazena.
Visual PHP™ vývojové prostředí pro PHP