Fotbalmánie 2010


30.5.2010 se konal na březích Vltavy  třetí ročník dětského dne plného sportu a zábav. Tento ročník byl rozšířen na oba břehy Vltavy, a to v rámci propojení s Dětským dnem ve Žlutých lázních, který pořádala ve stejný den společnost Microsoft.

Cesta motorovou lodí, která spojovala obě akce, byla pro mnohé nezapomenutelným zážitkem spojenými s nezvyklými pohledy na Prahu.V rámci zábavného programu akce jsme uvítali známé a populární účastníky soutěže Superstar, kteří v Erpet Sport centru zazpívali. Hosté a účastníci Fotbalmánie 2010 tak měli možnost shlédnout Jana Bendiga, Moniku Bagárovou a Leonu Šenkovou.


V boji o putovní pohár se utkalo 12 fotbalových týmů, které svedly neuprosný boj a za zvuků songů ze Superstar vybojovaly svá umístění až "do posledního muže". Celým turnajem provázel zkušený moderátor a sporťák z České televize David Kozohorský, ten na závěr předával vítězným týmům mediale a poháry.


Třetí ročník Fotbalmánie se tak konal v plném lesku nejen sluníčka, které nám opět přálo, ale i v lesku hvězd Superstar, které podpořily celou akci.

Fotogalerie

Fotbalmánie 2012

Partneři

                         
Copyright (c) 2008-2024 - Fotbalmanie - Všechna práva vyhrazena.
Visual PHP™ vývojové prostředí pro PHP