Fotbalmánie 2015

Po sedmé se  na hřišti ve Sportovním centru ERPET na Pražském Smíchově na břehu Vltavy čtvrtou květnovou neděli pořádal další ročník fotbalového turnaje Fotbalmánie pro kluky ve věku do sedmi let. Fotbalová mrňata z osmi  celků z Prahy a ze Středočeského kraje za dobu 330 minut odehrála celkem 16 utkání, která se hrála na dvou hřištích v hrací době 2 x 10 minut.

Finalové utkání sledoval  i ministr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek, který hráčům třech nejlepších týmů osobně poblahopřál ke sportovnímu úspěchu a vítěznému týmu, hráčům Bohemians Praha A,  předal putovní pohár.

V hledišti zápolení dětí sledovaly i fotbalové osobnosti. Bývalý reprezentant Verner Lička nejvíce pokukoval po svém vnukovi Sabastiánovi, který byl kapitánem vítězného týmu klokanů, a člen mistrovského týmu 2015 Viktorie Plzeň Pavel Horváth měl v hledáčku zase zápasy FC Lipence, kde hrál jeho syn Patrik, který rovněž přivedl své kamarády na podium k převzetí diplomu a medailí za druhé místo.

V utkání ve skupině Lipence - Bohemians A se kluci snažili ...

Ve chvílích mezi zápasy si mohly děti zkusit odpálit golfový míček, vystřelit na terč laserovou zbraní nebo se podívat na hasičskou techniku. Také tu byli k vidění i na hudbu tančící psi. Doprovodné akce Fotbalmánie ročníku 2014-15 zajistilo Sdružení sportovních svazů ČR. Celou akci provázel a komentoval zkušený moderátor ČT4 Sport David Kozohorský.
 
Zrcadlo výsledků ...

Skupina A ...  Sparta - Bohemians A 0:1 *  Sparta - Lipence 1:2 * Sparta - Vyšehrad 5:0 * Bohemians A - Lipence 4:2 * Bohemians - Vyšehrad 5:1 * Lipence - Vyšehrad 5:1.
Pořadí: 1. Bohemians A 9 bodů, 2. Lipence 6 bodů, 3. Sparta 3 body, 4. Vyšehrad 0 bodů.
Skupina B ...  Braník - Dukla 7:3 * Braník - Bohemians B 0:3 * Braník - Příbram 2:4 * Dukla - Bohemians B 1:4 *  Dukla - Příbram 0:2 * Bohemians B - Příbram 5:0.
Pořadí: 1. Bohemians B 9 bodů, 2. Příbram 6 bodů, 3. Braník 3 body, 4. Dukla Praha 0 bodů.
Semifinále ...  Bohemians A - Příbram 4:1 * Bohemians B - FC Lipence 0:1
Finále: Bohemians Praha A - Lipence 3:1 * O třetí místo: Bohemians B - Příbram 3:0.

Konečné pořadí:  1. Bohemians Praha A, 2. Lipence, 3.  Bohemians B, 4. Příbram

V rámci pořadu Sport v regionech na ČT sport můžete shlédnout reportáž z letošního turnaje

Fotogalerie

Fotbalmánie 2011

Partneři

                         
Copyright (c) 2008-2024 - Fotbalmanie - Všechna práva vyhrazena.
Visual PHP™ vývojové prostředí pro PHP