Fotbalmánie 2016

Mezi sedmi pražskými týmy vyhráli Fotbalmánii 2016 jediní Středočeši, borci z Příbrami. Po osmé se  na hřišti ve Sportovním centru ERPET na Pražském Smíchově na břehu Vltavy 22.května pořádal další ročník fotbalového turnaje Fotbalmánie pro kluky ročníku 2007.

Fotbalová mrňata sedmi celků z Prahy a jednoho ze Středočeského kraje za dobu 330 minut odehrála celkem 16 utkání, která se hrála na dvou hřištích v hrací době 2 x 10 minut.

Kolem hřišť  zápolení dětí sledovali  diváci většinou rodiče, ale na Smíchově se nehrál jen fotbal.  Ve chvílích mezi zápasy si mohly děti zkusit odpálit golfový míček, vystřelit na terč laserovou zbraní nebo se podívat na hasičskou techniku. Také tu byli k vidění i na hudbu tančící psi. Doprovodné akce Fotbalmánie ročníku 2016 zajistilo Sdružení sportovních svazů ČR, jehož předseda Zdeněk Ertl přihlížel semifinalovým zápasům a utkáním o konečné pořadí. Celou akci provázel a komentoval zkušený moderátor ČT Sport David Kozohorský.

Mediálními partnery turnaje byly Sportovnílisty.cz &  Prvnizpravy.cz a turnaj pořádala EUROVIZE o.p.s.

Medaile a vítěznému týmu pohár předala primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová, která převzala nad turnajem záštitu.

"Nevyhrál jen jeden tým, ale vyhráli jste všichni, protože se věnujete sportu a to je dobře," řekla mimo jiné při ukončení turnaje primátorka.
Zrcadlo výsledků ...

Skupina A ... Háje - Bohemians A 0:1 * Háje - Příbram 1:5 * Háje -Lipence 1:1 * Bohemians A - Příbram 0:6 * Bohemians A - Lipence 11 * Příbram - Lipence 4:0.
Pořadí: 1. Příbram 9 bodů,  2. Lipence 4 bodů, 3. Bohemians A 3 bodů, 4. Háje 1 bod.

Skupina B ...  Satalice - Dukla 0:1 * Satalice - Podolí 1:1 * Satalice - Bohemians B 0:3 * Dukla - Podolí 1:0 * Dukla -  Bohemians B 1:1 * Podolí - Bohemians B 2:4.
Pořadí: 1. Bohemians B 7 bodů, 2. Dukla  7 bodů, 3. Satalice 1 bod, 4. Podolí 1 bod.

Semifinále ...  Bohemians Praha B - Lipence 2:2 (na penalty 1:2)  * Příbram  - Dukla 4:0
Finále: Příbram - Lipence 5:0  * O třetí místo: Dukla  - Bohemians Praha B 2:1.

Konečné pořadí:  1. Příbram, 2. Lipence, 3. Dukla, 4.  Bohemians B.


Záštitu nad 8. ročníkem Fotbalmánie převzala primátorka hl.m. Prahy Mgr. Adriana Krnáčová, MBA

                                                

Fotogalerie

Fotbalmánie 2013

Partneři

                         
Copyright (c) 2008-2024 - Fotbalmanie - Všechna práva vyhrazena.
Visual PHP™ vývojové prostředí pro PHP