Fotbalmánie 2017

Podeváté  se na hřišti ve Sportovním centru ERPET na Pražském Smíchově na břehu Vltavy poslední  květnovou neděli pořádal další ročník fotbalového turnaje Fotbalmánie pro kluky ročníku 2009.

Fotbalová mrňata osmi celků z Prahy  za dobu 330 minut odehrála celkem 16 utkání, která se hrála na dvou hřištích v hrací době 2 x 10 minut.

Kolem hřišť zápolení dětí sledovali diváci, většinou rodiče, ale na Smíchově se nehrál jen fotbal. Ve chvílích mezi zápasy si mohly děti zkusit odpálit golfový míček, vystřelit na terč laserovou zbraní nebo se podívat na hasičskou techniku, která tentokrát působila i pro osvěžení.  Také tu byli k vidění i na hudbu tančící psi. Doprovodné akce Fotbalmánie ročníku 2017 zajistilo Sdružení sportovních svazů ČR, jehož předseda Zdeněk Ertl přihlížel semifinálovým zápasům a utkáním o konečné pořadí. Celou akci provázel a komentoval zkušený moderátor ČT Sport David Kozohorský.

Mediálními partnery turnaje jsou SportovníListy.cz &  Prvnízprávy.cz a turnaj pořádá Eurovize o.p.s.. Záštitu nad turnajem tak jako již v loňském ročníku převzala primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová.

Medaile a vítěznému týmu pohár předal talentovaný hráč pražské Sparty Christian Frýdek, který je jen o deset let starší než hráči, kteří hráli fotbal.Zrcadlo výsledků ...

O třetí místo:  Dukla Praha Jižní Město B - Bohemians  7:1
Finále:           Zbraslav - Admira 0:0  na penalty vyhrála Zbraslav.

Konečné pořadí: 1. Zbraslav ,  2. Admira, 3. Dukla Praha Jižní Město B, 4. Bohemians, 5. Loko Vltavín, 6. Dukla Praha Jižní město A, 7. Slavoj Vyšehrad, 8. Háje.

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)

Fotogalerie

Fotbalmánie 2012

Partneři

                         
Copyright (c) 2008-2024 - Fotbalmanie - Všechna práva vyhrazena.
Visual PHP™ vývojové prostředí pro PHP