Fotbalmánie 2009


Pro  velký  úspěch  z loňského  roku uspořádala společnost ASTRO CAPITAL společně s  ERPET sport centrem 25.května 2009 druhý ročník Fotbalmánie 2009. Přesto, že nám počasí úplně nepřálo, nikdo si nenechal zkazit náladu a sportovní centrum SK Smíchov bylo celý den plné dětského smíchu.


Sportovní den byl určen především dětem z dětských domovů ( Dětský dům Vysoká Pec, Dětský domov Hora Sv. Kateřiny a Dům dětí a mládeže Horní Počernice). Celý den byl přímo nabitý sportovními aktivitami pod dohledem zkušených hráčů, profesionálních trenérů a umělců, a veškeré dění komentoval známý „sporťák“ Václav Titelbach.

Nadace pro Český golf připravila dětem golfovou ochutnávku v podobě akademie vedené profesionálním trenérem, hráči basketbalového klubu USK Praha zasvětili děti do tajů svého umění a pro ty, kterým se nechtělo sportovat, připravilo občanské sdružení Paleta malování. Pro „koumáky“ přivezla firma Babylon spoustu hlavolamů. A samozřejmě nechyběl velký nafukovací hrad, kde se vyřádili úplně všichni.
Třešničkou na dortu byl samozřejmě fotbalový turnaj. Všechny týmy hrály s velkým nasazením a všichni si odnesly ceny, ale na bednu vítězů mohl došlápnout jen jeden. Tím se stal tým SK Zbraslav. Gratulujeme!!! Den utekl jako voda a největším oceněním pro nás byl úsměv na dětských tvářích.
Všichni už se těšíme na další ročník, který bude „doufáme“ stejně tak úspěšný jako oba předešlé.

Fotogalerie

Partneři

                         
Copyright (c) 2008-2022 - Fotbalmanie - Všechna práva vyhrazena.
Visual PHP™ vývojové prostředí pro PHP